جستجو
این کادر جستجو را ببندید.

FreshLook Colorblends معنای متفاوت لنز چشم

line
فهرست مطالب

FreshLook Colorblends معنای متفاوت لنز چشم ، راه های زیادی برای تغییر یا بهبود ظاهر شما وجود دارد. به این فکر کنید که چگونه از مد استفاده می کنید تا به شما کمک کند بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید. چند اکسسوری اضافه کنید یا مدل موهای خود را تغییر دهید، و می توانید ظاهر خود را به طرزی جادویی تغییر دهید. اکنون، مخاطبین FreshLook Colorblends فرصت دیگری را به شما ارائه می دهند تا بهترین ظاهر خود را داشته باشید.

عینک مدت‌هاست که گزینه‌ای مد روز برای تغییر احساس شما نسبت به خود و نحوه ارائه خود به دنیا بوده است. عینک، عینک آفتابی و لنزهای تماسی لوازم آرایشی به ابزارهای اصلی برای افزایش ظاهر شما تبدیل شده اند.

این خط لنزهای تماسی رنگی تخصصی از Alcon مجموعه ای هیجان انگیز از سایه ها را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای تقویت رنگ چشم خود با ظاهری طبیعی تر از سایر لنزهای رنگی استفاده کنید. در مورد تفاوت آنها با لنزهای رنگی سنتی، اینکه آیا به نسخه نیاز دارید، نحوه انتخاب رنگ مناسب برای خود و نحوه مراقبت از لنزهای جدید خود بیاموزید.

رنگ های FreshLook Colorblends چیست؟

FreshLook Colorblends معنای متفاوت لنز چشم : بیشتر لنز های رنگی، رنگ طبیعی چشم شما را می پوشانند. FreshLook Colorblends دقیقاً همان کاری را انجام می دهد که از نامش پیداست: آنها به تدریج رنگ تماسی را که انتخاب می کنید با رنگ طبیعی چشم شما از خارج عنبیه به سمت مرکز ترکیب می کنند. نتیجه، رنگ طبیعی‌تری نسبت به لنزهای تماسی رنگی است.

اگر همیشه از کاوش در ظاهر جدید لذت برده اید، لنزهای تماسی رنگی ممکن است برای شما مناسب باشند. دامنه ترکیب رنگ ها گسترده است. از میان FreshLook Colorblends سبز برای رنگ چشم زمردی روشن انتخاب کنید، یا FreshLook Colorblends را خاکستری استرلینگ در نظر بگیرید تا حسی رازآلود ایجاد کنید.

16 ترکیب رنگ برای انتخاب وجود دارد، بنابراین ممکن است تصمیم بگیرید که هر روز یا هر هفته یک ظاهر جدید می خواهید. از طرف دیگر، ممکن است بخواهید ظاهر خود را فقط برای یک موقعیت خاص تغییر دهید. در هر صورت، آزمایش رنگ چشم به یک تجربه سرگرم کننده تبدیل شده است که می توانید آن را به طور کامل کشف کنید.

لنزهای تماسی Colorblends و Dimensions FreshLook

برند FreshLook شامل سه خط تولید لنزهای تماسی رنگی مختلف است که هر کدام برای اهداف متفاوتی مناسب هستند. در حالی که تفاوت‌هایی بین مخاطبین FreshLook Colorblends، FreshLook Colors و FreshLook Dimensions وجود دارد، تفاوت‌ها ظریف هستند.

لنز FreshLook Colorblends – به تدریج رنگ لنز انتخابی خود را با رنگ چشم طبیعی خود ترکیب کنید. از بین 16 رنگ مختلف انتخاب کنید – مانند FreshLook Colorblends فیروزه ای. طیف رنگ های موجود به شما امکان می دهد تغییرات را از بسیار ظریف تا قابل توجه انتخاب کنید.

لنز چشم FreshLook Colors – برای رنگ های تیره تر چشم طراحی شده است. هشت سایه مختلف در دسترس است تا رنگ چشم روشن تر و پررنگ تری به شما بدهد.

لنز رنگی FreshLook Dimensions – بهترین برای چشم های روشن تر. از هر یک از این هفت رنگ استفاده کنید تا به چشم های رنگ روشن رنگی عمیق تر و ابعادی تر بدهید.

از FreshLook Colorblends استفاده کنید تا تغییری ظریف در ظاهر خود ایجاد کنید یا ظاهر جدید و جسورانه ای را به دنیا ارائه دهید. هنگام بازی با گزینه های خود از آن لذت ببرید، زیرا می توانید به راحتی از رنگ سبز جواهری FreshLook Colorblends یا ترکیبی دیگر برای ایجاد تحولی خیره کننده استفاده کنید.

چه کسی می تواند از لنز های FreshLook Colorblends استفاده کند؟

خبر خوب این است که افرادی که بیشتر انواع نسخه های اصلاح بینایی را دارند می توانند از لنزهای تماسی ترکیبی رنگی استفاده کنند. آنها به طور کلی برای اکثر افرادی که نزدیک بین یا دوربین هستند مناسب هستند. متأسفانه، FreshLook Colorblends toric contacts برای افراد مبتلا به آستیگماتیسم دیگر در دسترس نیست.

حتی اگر نیازی به اصلاح بینایی ندارید، همچنان می‌توانید از لنزهای بدون نسخه FreshLook Colorblends استفاده کنید تا رنگ چشم‌های خود را متناسب با لباس یا ایجاد ظاهری خاص تغییر دهید.

لنزهای تماسی به هر شکلی که باشند ابزار پزشکی هستند. به همین دلیل، قبل از اینکه بتوانید لنزهای تماسی – از جمله لنزهای تماسی رنگی – سفارش دهید، باید برای معاینه چشم با لنزهای تماسی به چشم پزشک مراجعه کنید و نسخه ای دریافت کنید. شما باید نسخه ای برای تناسب اندام داشته باشید حتی اگر به اصلاح بینایی نیاز ندارید. اپتومتریست شما به شما توصیه می کند که آیا شما کاندید مناسبی برای این لنزها هستید یا خیر.

معاینه چشم با لنزهای تماسی همچنین تعیین می کند که آیا می توانید از لنزهای تماسی رنگی مطابق دستورالعمل سازنده استفاده کنید یا اینکه باید آنها را برای دوره های کوتاه تری استفاده کنید.

چه کسی کاندیدای مناسب برای استفاده از لنزهای تماسی نیست؟

به همان اندازه که لنزهای تماسی رنگی جذاب هستند، همه نمی توانند از آن استفاده کنند. چه نزدیک بین باشید، چه دور بین، چه آستیگماتیسم داشته باشید یا حتی بینایی کامل داشته باشید، شرایط خاصی می تواند مانع از استفاده ایمن از لنزهای تماسی شود.

برخی از داروها می توانند روی چشم شما تأثیر بگذارند و استفاده از لنزهای تماسی را غیرممکن یا غیرممکن می کنند. برخی از بیماری های چشمی نیز ممکن است مانع از پوشیدن لباس های تماسی شوند.

اگر عفونت چشمی دارید هرگز از لنز استفاده نکنید. ممکن است به بینایی خود آسیب وارد کنید. اگر دچار آسیب دیدگی چشم شده اید، قبل از استفاده از لنزهای تماسی باید منتظر بمانید تا چشمانتان بهبود یابد. برخی از شرایط پزشکی نیز می توانند از استفاده از لنز ها جلوگیری کنند.

اگر مستعد ابتلا به آلرژی چشمی هستید، استفاده لنز های تماسی ممکن است عاقلانه نباشد، یا حداقل گاهی اوقات ناراحت کننده باشد. آلرژن‌ها می‌توانند روی لنز ها تجمع کنند و چشم‌های شما را بیشتر تحریک کنند. شما باید مطمئن شوید که مخاطبین خود را هر شب بیرون می آورید و مرتباً آنها را تمیز و ضدعفونی می کنید.

آیا لنز طبی ضرر دارد بیشتر بخوانید: آیا لنز طبی ضرر دارد؟ افسانه یا واقعیت

اگر از هر گونه مشکل چشمی یا سایر شرایط سلامتی رنج می برید، باید قبل از استفاده از لنز های تماسی با یک اپتومتریست مشورت کنید. اگر وضعیت بهبود یافت، یا مصرف داروهای تجویز شده را به پایان رسانده اید، می توانید یک قرار ملاقات با چشم پزشک خود بگذارید. تا دریابید که آیا استفاده از لنز ها بی خطر است یا خیر.

انتخاب رنگ‌های FreshLook Colorblends

هنگامی که نسخه ای برای لنزهای تماسی رنگی خود تهیه کردید، می توانید لنز جدید خود را به صورت حضوری یا آنلاین از لنز شو خریداری کنید. احتمالاً مرور در اینترنت آسان‌تر خواهد بود، زیرا می‌توانید راحت‌تر همه رنگ‌های موجود را کاوش کنید.

بدون توجه به اینکه چشمان شما قهوه ای تیره، سبز، آبی یا هر چیز دیگری باشد، یک لمس چشمگیر از منحصر به فرد بودن به رنگ چشم طبیعی خود اضافه کنید. اگر چشمان قهوه‌ای دارید و می‌خواهید ظاهر مد باشید، رنگ سبز یشمی FreshLook Colorblends را انتخاب کنید. برای امتحان ظاهر جدید و جذاب FreshLook Colorblends Hazel را سفارش دهید. اگر چشمان شما سایه روشن آبی یا سبز است، با FreshLook Colorblends قهوه ای جذابیت چشمگیری داشته باشید.

رنگ‌های FreshLook Colorblends که انتخاب می‌کنید کاملاً به شما بستگی دارد. می توانید رنگ چشم طبیعی خود را تحسین یا تضاد کنید، یا می توانید انواع Colorblends (16 مورد برای انتخاب وجود دارد!) را متناسب با روحیه خود خریداری کنید.

از لنزهای تماسی Colorblends خود استفاده کنید

افرادی که از لنزهای تماسی استفاده می کنند، اغلب به این فکر می کنند که آیا باید لنزهای رنگی بخرند. چه بخواهید به جای لنزهای معمولی خود لنزهای ترکیبی رنگی بخرید یا فقط می خواهید هنگام بیرون رفتن کمی سرگرم شوید، احتمالاً سؤالاتی دارید.

آیا لنزهای Colorblends طبیعی به نظر می رسند؟

فناوری منحصر به فرد 3 در 1 به چشمان شما ظاهری طبیعی می دهد. حتی اگر می‌توانید از میان طیف قابل‌توجهی از رنگ‌های لنز، از جمله FreshLook Colorblends قهوه‌ای، فیروزه‌ای، آبی روشن و بسیاری موارد دیگر را انتخاب کنید، فناوری که برای ترکیب سه رنگ مختلف استفاده شده است، ظاهری طبیعی را تضمین می‌کند.

چقدر رنگ چشم من را تغییر می دهند؟

اینکه رنگ های FreshLook Colorblends چقدر رنگ چشم شما را تغییر می دهند به محصولی که انتخاب می کنید بستگی دارد. رنگ لنزها در بسته بندی آنها نسبت به زمانی که آنها را می پوشید متفاوت به نظر می رسد زیرا آنها طوری طراحی شده اند که بخشی از رنگ طبیعی چشم شما را نشان دهد. تا زمانی که آنها را امتحان نکنید، مطمئناً نمی دانید که چقدر رنگ چشم شما را تغییر می دهند.

آیا می توانم یک جفت لنز آزمایشی رایگان دریافت کنم؟

می‌توانید یک جفت لنز آزمایشی رایگان از یک بینایی‌سنج که این برند را در اختیار دارد، تهیه کنید. هنگامی که معاینه چشم انجام دادید و اپتومتریست به شما نسخه ای داد، می توانید از آنها بخواهید که یک جفت لنز در اختیار شما قرار دهند تا آن را امتحان کنید.

آیا رنگ روی بینایی من تأثیر می گذارد؟

بینایی شما تحت تاثیر قرار نخواهد گرفت. رنگ آمیزی رنگ را تغییر نمی دهد.

استفاده از لنزهای رنگی چه تاثیری بر سبک زندگی من خواهد داشت؟

استفاده از لنزهای رنگی مانند FreshLook Colorblends می تواند ظاهر زیبایی شما را بهبود بخشد و روحیه شما را بهبود بخشد. شما می توانید با این لنزها آرایش کنید، اما مراقب باشید که باقی مانده روی لنز باقی نماند. اگر چشمان شما حساس است، ممکن است به سراغ یک برند آرایشی مناسب برای استفاده کنندگان حساس از لنز بروید.

هنگام استفاده از این لنزها می توانید ورزش کنید، اما همان احتیاط را در هنگام استفاده از هر لنز تماسی انجام دهید. به عنوان مثال، استفاده از عینک شنا برای جلوگیری از گم شدن لنزهای خود در آب توصیه می شود. اگر یک ورزش پرانرژی انجام می دهید، اگر چشمان شما در معرض خطر هستند، ممکن است بخواهید از عینک های محافظ استفاده کنید. اپتومتریست شما می تواند در مورد ایمنی استفاده از لنز ها هنگام انجام ورزش های فردی به شما توصیه کند. آنها ممکن است عینک ایمنی را توصیه کنند یا گزینه های دیگری را ارائه دهند.

آیا استفاده از لنزهای تماسی رنگی بی خطر است؟

استفاده از لنزهای تماسی رنگی به اندازه استفاده از هر نوع لنز تماسی دیگر ایمن است.

اما توجه داشته باشید که رعایت نکردن دستورالعمل‌های استفاده و تمیز کردن می‌تواند منجر به عفونت، بیماری چشم، آسیب به قرنیه یا حتی از دست دادن بینایی شود.

از استفاده از لنزهای تماسی تا مراقبت از لنزهای تماسی، همیشه دستورالعمل های خاصی وجود دارد که باید برای محافظت از بینایی خود از آنها پیروی کنید. استفاده از لنزهای رنگی سرگرم کننده است، اما برای محافظت از بینایی خود باید به درستی از آنها مراقبت کنید.

مراقبت از لنزهای تماسی FreshLook Colorblends

هر نسخه و خرید لنز رنگی Colorblends همراه با دستورالعمل ها و توصیه هایی برای مراقبت و استفاده است. این توصیه ها را رعایت کنید زیرا برای محافظت از شما هستند.

دستورالعمل استفاده

هنگام استفاده از لنزهای تماسی خود، همیشه دستورالعمل های سازنده را دنبال کنید. اگر اپتومتریست شما دستورالعمل های مختلفی در مورد نحوه و زمان استفاده از لنزهای Colorblends به شما می دهد، باید دستورالعمل های پزشک خود را دنبال کنید.

پس از 14 روز Colorblends را جایگزین کنید

شما فقط باید حداکثر دو هفته از FreshLook Colorblend استفاده کنید. و پس از آن باید آنها را دور بریزید تا از خطر ابتلا به عفونت چشم، آسیب یا بیماری جلوگیری کنید. بسته به سلامت چشمان شما و آنچه که آنها می توانند تحمل کنند، چشم پزشک شما ممکن است زمان کوتاه تری را توصیه کند. استفاده طولانی تر از آنها می تواند به چشم های شما آسیب جبران ناپذیری بزند. به یاد داشته باشید، فقط به این دلیل که لنزها خوب به نظر می رسند به این معنی نیست که خوب هستند و ارزش آن را ندارد که بینایی خود را بی جهت به خطر بیندازید.

هنگام خواب از لنزهای خود استفاده نکنید

شما باید Colorblends خود را در شب حذف کنید. هرگز آنها را هنگام خواب نپوشید، زیرا این امر می تواند باعث ایجاد رسوب شود و قرنیه شما را از اکسیژن ضروری که می تواند به چشم شما آسیب برساند، محروم کند.

بهداشت را دقیق رعایت کنید

هنگام کار با لنزهای خود عادات بهداشتی را رعایت کنید. همیشه از دست های تمیز برای استفاده از لنزهای تماسی خود استفاده کنید و محلول لنز را روزانه طبق دستورالعمل بطری تعویض کنید. همیشه محفظه لنز تماسی را روزانه ضد عفونی کنید تا از بینایی خود محافظت کنید.

جدید ترین لنزها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

وب اپلیکیشن لنزشو را به صفحه اصلی گوشی تان اضافه کنید.

  1. در نوار پایین دکمه “Share” را انتخاب کنید.
  2. در منو باز شده گزینه، “Add to home screen” را انتخاب کنید.
  3. در مرحله بعد “Add” را انتخاب کنید.