شفافیت و صداقت ، بیزنس با اخلاق ، حفظ زیبایی ذاتی شما ، جوابگویی در کار ، سپاس گزاری از وجود شما و خداوند مهربان ”لنز شو” فعالیت خود را از سال ١٣٩٢ در زمینه فروش و پخش انواع لنز های رنگی و طبی رنگی شروع کرده و صفحه اینستاگرام ما گویای این موضوع میباشد.

تعداد دنبال کنندگان “لنز شو” در پیج اینستاگرام بصورت کاملا حقیقی و با معرفی کارهای ما به یکدیگر هرروز روبه افزایش است، با مراجعه به پیج اینستاگرام ما و مشاهده استوری های رضایت مشتری که بصورت مداوم و روزانه قرار داده میشود رضایت مشتریان عزیز از برند محبوب “لنز شو” کاملا قابل لمس بوده و برای این امر خدارا شاکریم همچنین با مراجعه به قسمت تجربه مشتری در سایت لنز شو اسکرین شات رضایت مشتریان نیز قابل مشاهده میباشد.

هدف اصلی “لنز شو” :مشاوره تخصصی توسط تيم مشاور متخصص و برقرارکردن رابطه صمیمانه و دوستانه با مشتریان عزیز برای سهولت در انتخاب رنگ لنز و انتخاب لنز مناسب برای چشم مشتریان عزیز می باشد.

در ابتدای فعالیت ” لنز شو ” مدیر این مجموعه به جهت درخواست زیاد مشتریان و ٨٠٪ نمونه هاي موجود روي چشم مدل هاي إيراني تست شده تا مشتریان عزیز با اطمینان و آرامش خاطر کامل اقدام به خرید محصولات کنند، ضمنا تمام ویدیوهای مربوطه در پیج قرار دارد و خدارو شکر این امر، کاملا رضایت بخش بوده و بازخورد بسیار عالی از طرف مشتریان به همراه داشته است.

همچنین “لنز شو” همواره با تولید محتوای عالی آموزشی و تست لنز ها در چشم مدل های ایرانی مختلف این مجموعه و ارائه بروز ترین برندهای وارداتی سعی در ایجاد مزیت رقابتی بهتر برای رضایتمندی شما عزیزان دارد.